O mnie

Dać coś od siebie

Z nurtem, a czasem i pod prąd. Wkrótce minie 20 lat odkąd rozpocząłem swoją wędrówkę meandrami consultingu HR. 

Od pewnego czasu wraz z najlepszymi partnerami, jakich mogłem sobie wymarzyć prowadzę Grupę Amberstone Associates, w skład której wchodzą również marki Simplicity Recruitment, Blueamber oraz FurryOwl.

Moja praca polega na poszukiwaniu kadry zarządzającej na zlecenie moich klientów (executive search). Specjalizuję się szczególnie w świecie nowych technologii, ale moje doświadczenia obejmują szeroki zakres projektów. Miałem przyjemność pracować dla największych organizacji działających na rynku różniących się znacząco pod względem kultury organizacyjnej i modeli biznesowych.  Każdy projekt to indywidualna przygoda, z której wiele wyniosłem. Zawsze chciałem dzielić się tymi doświadczeniami z innymi. Być może właśnie pojawiła się ku temu okazja.

Zawodowo interesują mnie ludzie, zarządzanie strategiczne oraz nowe technologie. Zainteresowania te udało mi się połączyć pod postacią zarządzania firmą oraz prowadzeniem projektów dotyczących wspomnianych obszarów. Wiele satysfakcji sprawia mi szukanie odpowiedzi na złożone pytania oraz wpływ na konkretne zmiany w firmach. Szukam więc kluczowych menedżerów, prowadzę projekty oceny HR przedsiębiorstw przed ich zakupem (HR due dilligence), efektywności działów IT, oceny kompetencji, szkolenia oraz wspieram nasze zespoły w realizacji ich zadań.  Jestem również jednym z mentorów Stowarzyszenia Technologia w Spódnicy wpierającego różnorodność w świecie IT.

Poza pracą interesuje mnie tak wiele, że chyba trudno wymienić. Może wspomnę, że w niekwestionowanej czołówce znajdują się wszelkie odmiany kajakarstwa jakie człowiek wymyślił 🙂

Bardziej szczegółowe informacje znajdziecie tu: